64 szkolenie Automa-Tech

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z 64 szkolenia technicznego Automa-Tech. Szkolenie odbyło się 7-8 lutego 2019 w Wiśle w hotelu Vestina. 

Czytaj więcej

63 szkolenie Maintenance-Tech

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z 63 szkolenia technicznego Maintenance-Tech. Szkolenie odbyło się 6-7 grudnia 2018 w Legnicy w hotelu Sękowski. 

Czytaj więcej

62 szkolenie Automa-Tech

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z 62 szkolenia technicznego Automa-Tech. Szkolenie odbyło się 8-9 listopada 2018 w Ciechocinku w hotelu Austeria. 

Czytaj więcej

61 szkolenie Energy-Tech

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z 61 szkolenia technicznego Energy-Tech. Szkolenie odbyło się 4-5 października 2018 w Bielsku-Białej w hotelu Dębowiec. Drugiego dnia odbyła się wycieczka techniczna do Tauron Ciepło.

Czytaj więcej

59 szkolenie techniczne Machine-Tech

W dniach 19-20 września odbyło się szkolenie techniczne Machine-Tech w Bielsku Białej.

Drugiego dnia odbył się konkurs na najciekawszą prelekcję. Miło nam poinformować, że 1 miejsce zajęła firma KARCHER. Zwycięzca otrzymuje od nas 10 minut prelekcji gratis. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Czytaj więcej

60 szkolenie techniczne dla przemysłu wydobywczego

W dniach 6-7 września 2018 odbyło się 60 szkolenie dla przemysłu wydobywczego. Drugiego dnia uczestnicy mogli zwiedzić Górnicze Zakłady Dolomitowe S.A. w Siewierzu. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Czytaj więcej

58 szkolenie techniczne Food-Tech

W dniach 14-15 czerwca 2018 odbyło się 58 szkolenie techniczne Food-Tech w Polichnie w hotelu Górskim. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Czytaj więcej

57 szkolenie techniczne Maintenance-Tech

W dniach 19-20 kwietnia 2018 odbyło się 57 szkolenie techniczne Maintenance-Tech w Stęszewie w hotelu Delicjusz. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Czytaj więcej

56 szkolenie techniczne Wodkan-Tech

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z 56 szkolenia technicznego Wodkan-Tech. Szkolenie odbyło się 15-16 marca 2018 w Polichnie, w hotelu Górskim. Drugiego dnia odbyła się wycieczka techniczna do Zakładu Wodociągów i Kanalizacji "WOD.-KAN." Sp. z o.o. w Bełchatowie.

Czytaj więcej

55 szkolenie techniczne Automa-Tech

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z 55 szkolenia technicznego Automa-Tech. Szkolenie odbyło się 15-16 lutego 2018 w Bielsku-Białej w hotelu Dębowiec. Drugiego dnia odbyła się wycieczka techniczna do Grupy Żywiec S.A. 

Czytaj więcej

53 szkolenie techniczne AUTOMA-TECH

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z 53 szkolenia technicznego Automa-Tech. Szkolenie odbyło się 19-20 października w Ciechocinku w Pałacu Łazienki II

Czytaj więcej

52 szkolenie techniczne WODKAN-TECH

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z 52 szkolenia technicznego WODKAN-TECH, które odbyło się 7-8 września w Polichnie w hotelu Górskim.

Czytaj więcej

51 szkolenie techniczne FOOD-TECH

Zapraszamy do fotorelacji z 51 szkolenia technicznego FOOD-TECH. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zapraszamy za rok na kolejną edycję!

Czytaj więcej

49 szkolenie techniczne ENERGY-TECH

Zapraszamy do fotorelacji z 49 szkolenia technicznego Energy-Tech. Szkolenie odbyło się w Ustroniu w hotelu Muflon w dniach: 30-31 marca 2017.

Patronami zostali: Spółka Energetyczna "Jastrzębie" S.A., PGNiG Termika, Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. oraz Centralny Ośrodek Szkolenia i Wydawnictw SEP.

Czytaj więcej

41 Szkolenie Techniczne „Efektywność w Automatyce, Systemach Pomiarowych oraz Bezpieczeństwo i Oszczędność”

W dniach 11-12 lutego 2016 odbyło się 41 Szkolenie Techniczne organizowane przez redakcję magazynu POMIAR, AUTOMATYKA I ELEKTRONIKA pod tytułem „Efektywność w Automatyce, Systemach Pomiarowych oraz Bezpieczeństwo i Oszczędność” Szkolenie miało miejsce w hotelu Muflon w Ustroniu

Zapraszamy do fotorelacji!

Czytaj więcej

40 Jubileuszowe Szkolenie Techniczne „Ciągłość w Procesach Produkcyjnych, Bezpieczeństwo, Oszczędne Technologie i Redukcja Kosztów" cz. 1

W dniach 26-27 listopada 2015 odbyło się 40 jubileuszowe szkolenie organizowane przez magazyn POMIAR, AUTOMATYKA I ELEKTRONIKA pod tytułem „Ciągłość w Procesach Produkcyjnych, Bezpieczeństwo, Oszczędne Technologie i Redukcja Kosztów” Szkolenie miało miejsce w hotelu Chata Karczowiska w Karczowiskach k. Lubina

Zapraszamy do fotorelacji!

Czytaj więcej

fotoreportaże

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM